B&B Lorenzo&Lorenzo Vol.2

  • Wi-Fi
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Έχοντας θέα στην πόλη, το B&B Lorenzo&Lorenzo Vol.2 Φλωρεντία απέχει 16 λεπτά με τα πόδια από τη Γέφυρα Πόντε Βέκιο. Σ' αυτό το ξενοδοχείο, οι επισκέπτες μπορούν να βρουν παγοδρόμιο για να παραμείνουν δραστήριοι.

Αυτό το άνετο ξενοδοχείο προσφέρει δωμάτια με γκαρνταρόμπα, εξοπλισμένα με ρυθμιζόμενος κλιματισμός. Διαθέτουν μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Το Zeb, που βρίσκεται περίπου 300 μέτρα από το B&B Lorenzo&Lorenzo Vol.2, έχει τοσκάνικη κουζίνα.

Το bed and breakfast βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία περίπου 1 χλμ. από την Πλατεία Μικελάντζελο, ενώ τα φυσικά αξιοθέατα όπως οι Κήποι Μπόμπολι βρίσκονται σε απόσταση μόνο 1,1 χλμ. Μην παραλείψετε να επισκεφθείτε τον Παλάτσο Πίττι, 21 λεπτά με τα πόδια από το B&B Lorenzo&Lorenzo Vol.2. Οι πελάτες μπορούν να φτάσουν στον Κήπο Bardini, που είναι σε απόσταση μόνο 550 μέτρων. Το κατάλυμα απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Serristori Demidoff.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near B&B Lorenzo&Lorenzo Vol.2 Φλωρεντία
Martindago
Τιμή μόνο για κινητά

Martindago

9.0
Άριστο 471 σχόλια
350 μ από το κατάλυμα
USD 77 USD 69
ανά νύχτα
B&B La Casa Dei Tintori
Τιμή μόνο για κινητά

B&B La Casa Dei Tintori

9.4
Άριστο 350 σχόλια
370 μ από το κατάλυμα
USD 80 USD 72
ανά νύχτα
Corte Dei Neri
Τιμή μόνο για κινητά

Corte Dei Neri

8.4
Πολύ καλό 180 σχόλια
432 μ από το κατάλυμα
USD 180 USD 162
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΦΛωρεΝτίας
    11 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Santa Maria Novella
    1,7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Αποθήκευση αποσκευών

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Χώρος ενδυμασίας
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:30
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας048017AFR2533,IT048017B4TSHPVMT4
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για κούνια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • 🌇
      Πόσο απέχει τo B&B Lorenzo&Lorenzo Vol.2 από το κέντρο της πόλης;
      Το κέντρο της Φλωρεντίας απέχει 15 λεπτά με τα πόδια από τo B&B Lorenzo&Lorenzo Vol.2.
    • Υπάρχει αεροδρόμιο κοντά σε τo B&B Lorenzo&Lorenzo Vol.2;
      Τo B&B Lorenzo&Lorenzo Vol.2 είναι 20 λεπτά οδικώς μακριά από το αεροδρόμιο ΦΛωρεΝτίας.
    • 🚗
      Υπάρχει δυνατότητα πάρκινγκ σε τo B&B Lorenzo&Lorenzo Vol.2;
      Ναι, τo B&B Lorenzo&Lorenzo Vol.2 επιτρέπει να αφήσετε το αυτοκίνητό σας στο ιδιωτικός χώρος στάθμευσης, κοντά.
    • Πώς μπορώ να πληρώσω σε τo B&B Lorenzo&Lorenzo Vol.2;
      Τo B&B Lorenzo&Lorenzo Vol.2 δέχεται τους εξής τρόπους:
      • Visa
      • CartaSi
      • Maestro

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΦΛωρεΝτίας
    11 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Santa Maria Novella
    1,7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    B&B Lorenzo&Lorenzo Vol.2 Φλωρεντία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο